NASZ ZESPÓŁ

REHAstrefa - Centrum Rehabilitacji

Nasz Zespół

Ruch, anatomia, biomechanika ciała to dla nas coś więcej niż tylko praca. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fizjoterapeutów i osteopatów, dla których praca z ciałem jest pasją.

Koncentrujemy się na precyzyjnym diagnozowaniu i skutecznym usuwaniu przyczyn dolegliwości, aż do momentu osiągnięcia pełni sprawności u naszych Pacjentów. Nasz zespół nieustannie rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w kursach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszy specjalistów z Europy i USA.

logors

Bartłomiej Kozłowski - fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, masażysta, którego prawdziwą pasją jest praca z ludzkim ciałem, muzyka oraz sport. Zajmuję się głównie urazami ortopedycznymi, kontuzjami sportowymi oraz dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz głowy.

W przeszłości pracowałem jako fizjoterapeuta w jednym z podpoznańskich klubów piłkarskich. Jestem absolwentem Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Stale rozwijam swój warsztat pracy na wszelakich kursach i szkoleniach. Ukończyłem m.in. kurs masażu i terapii tkanek głębokichsuchego igłowaniaterapii manualnej odcinka L-S oraz funkcjonalnego treningu sensomotorycznego.

IMG_0260

Maciej Raczak - fizjoterapeuta dziecięcy

Nazywam się Maciej Radosław Raczak, jestem magistrem fizjoterapii specjalizującym się w pediatrii.
Studia magisterskie ukończyłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, natomiast studia podyplomowe na kierunku Pediatrycznym ukończyłem na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.  W swojej pracy wykorzystuję neurorozwojową metodę terapii M.A.E.S. 

Obecnie w ramach studiów podyplomowych prowadzę zajęcia z zakresu „Kompleksowa rehabilitacja dzieci poruszających się na wózkach” oraz „Podejście Neuro-Reedukacyjne w rehabilitacji dzieci” w Wyższej Szkole Terapii i Edukacji w Poznaniu.

W mojej praktyce skupiam się na zrozumieniu potrzeb dziecka i dobraniu takich działań terapeutycznych, które najlepiej rozwiną u niego niezbędne mu umiejętności.
Zapraszam do kontaktu i do zobaczenia na sesji terapeutycznej!
 
AAAD657F-D5CA-4578-B5E4-4B85526A10B1_1_102_o