NASZ ZESPÓŁ

REHAstrefa - Centrum Rehabilitacji

Nasz Zespół

Ruch, anatomia, biomechanika ciała to dla nas coś więcej niż tylko praca. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fizjoterapeutów i osteopatów, dla których praca z ciałem jest pasją.

Koncentrujemy się na precyzyjnym diagnozowaniu i skutecznym usuwaniu przyczyn dolegliwości, aż do momentu osiągnięcia pełni sprawności u naszych Pacjentów. Nasz zespół nieustannie rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w kursach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszy specjalistów z Europy i USA.

logors

Bartłomiej Kozłowski - fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, masażysta, którego prawdziwą pasją jest praca z ludzkim ciałem, muzyka oraz sport. Zajmuję się głównie urazami ortopedycznymi, kontuzjami sportowymi oraz dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz głowy.

W przeszłości pracowałem jako fizjoterapeuta w jednym z podpoznańskich klubów piłkarskich. Jestem absolwentem Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Stale rozwijam swój warsztat pracy na wszelakich kursach i szkoleniach. Ukończyłem m.in. kurs masażu i terapii tkanek głębokichsuchego igłowaniaterapii manualnej odcinka L-S oraz funkcjonalnego treningu sensomotorycznego.

IMG_0260

Jarosław Kurowski - fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Certyfikowany terapeuta manualny, specjalista treningu i terapii oddechowej metodą SpiroTiger, terapii dystorsji powięziowych FDM. W przeszłości fizjoterapeuta drużyn piłkarskich. Trener sprawności układu oddechowego sportowców, muzyków, śpiewaków operowych.

O sobie mówi tak:

Zajmuję się urazami i kontuzjami ortopedycznymi. Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu dolegliwości kręgosłupa poprzez właściwy trening oddechowy. Pracuję nad szybkim powrotem do formy u osób po przebytym
COVID-19 , cierpiącymi na POCHP, astmę oskrzelową.

DSC07683komp

Honorata Czechowska - Osteopata

Ukończyła AWF Poznań na wydziale rehabilitacji w roku 2002, następnie na rok czasu wyjechała do Holandii, gdzie pracowała w zawodzie wolontaryjnie. Po powrocie zaczęła kształcić się w kierunku terapii manualnej, robiąc kolejne kursy, które zajmowały się rozwiązywaniem problemu bóluTo stało się jej pasją, jak i rozwiązywanie problemów strukturalnych, wisceralnych wynikających z ekspozycji ciała na długotrwały stres. Stąd też decyzja o podjęciu drugich studiów-Osteopatii, co pozwoliło na pojęcie tego problemu bardziej globalnie, a pacjenta potraktowanie jako integralnej całości (struktury kostnej, stawowej, struktur wisceralnych, kranialnych, naczyń i nerwów i funkcji ).

Ukończyła następujące szkolenia:

 • aktualnie studia podyplomowe osteopatia na Osteopathie Schule Deutschland
 • Certyfikat praktyk FDM 2010-2012 r. wykładowca: C.  Rossmy DO
 • Uwalnianie mięśniowo-powięziowe w obrębie klatki piersiowej ze specjalnym uwzględnieniem  skoliozy idiopatycznej wg R. Schleip’a 2011 r.
 • Stymulacja Bazalna wg. Koncepcji Prof. Fröhlich’a 2010r., 2011
 • Łańcuchy mięśniowe GDS I, II˚ 2008-2010 r. wykładowca: Philippe Campignion
 • Anatomia palpacyjna 2010r wykładowca: Francis Lafosse DO
 • Terapia Manualna wg Cyriax’a 2007-2009 r. wykładowca: Hans Vorselaars
 • Wideotrening komunikacji 2009 r. wykładowca: E. Reczek
 • PNF- podstawowy 2006 r. wykładowca: E. Górna
 • Terapia wg metody Mulligan’a A,B,C wykładowca: R.J.E.M. Claassen
 • Kurs terapii wg metody Mc’Kenzie A,B 2006-2007 r. wykładowca: dr. Stengert
 • Szkolenie z zakresu współczesnych metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich 6 stopni 2003-2005 r. wykładowca dr J. Ciechomski